O tom co umím

Pergeret

jsem cesta ke spojení

Ano, jsem cesta ke spojení.Když Vám v životě něco nefunguje, ať jsou to vztahy,práce, peníze atd., je velice pravděpodobné, že nějaká z Vašich částí- vnitřních osobností, žije nerozpoznána, nepochopena, nepřijata v temnotě Vašeho nitra.

Tato vnitřní osoba i když o ní nemusíte mít ani tušení,stále tvoří Váš život.Žije v podvědomí a všemi svými skutky volá po Vaší pozornosti a chce být vyslyšena, přijata a osvícena světlem Vašeho vědomí.

Umím tuto vnitřní osobu najít, vyslyšet a Vám toto poselství s radou co s tím udělat předat.

Tyto"odstrčené" vnitřní osoby Vám "škodí", upoutávají tím "naprosto zoufale"Vaši pozornost, protože Vám chtějí něco důležitého sdělit.Pokud je tato vnitřní osoba vyslyšena, pochopena a přijata Vašim vědomím, bude pracovat pro Vás.Přestává "škodit" a začne Vám "pomáhat".

Já ji najdu, vyslyším a předám Vám její poselství a radu co s tím. Ale na Vás je to nejdůležitější, plně ji akceptovat. Tím dojde ke spojení, uzdravení a hlavně ke spolupráci. Já Vám sdělím jak a vy musíte konat.

V konkrétní oblasti Vašeho života, tím dojde ke zlepšení, zmírnění stále se opakujících problémů, nebo k jejich úplnému odstranění.

Možnost sdílet na FB:  

https://www.facebook.com/sharer.php?u=https://pergeret-jsem-cesta-ke-spojeni6.webnode.cz/Jak se správně zeptat.


Než položíte otázku, je důležité si uvědomit v jaké oblasti života máte problém.

Problém v oblasti vztahů....pracovních, s partnery, dětmi, rodiči atd

Problém s nedostatky...lásky, peněz, přátel, opory,pomoci atd.

Například: mám problém v práci,jde po mě šéf, neustále mě kontroluje a čeká kdy udělám chybu,když práci vyměním situace se opakuje, zase po mě jde nadřízená a sleduje každý můj krok.....

Nebo: mám problém s partnerem/partnerkou, každý partner mě po určité době ponižuje...žárlí na mě....není mi oporou....

Položte otázku..např:Proč mě partner ponižuje?..proč mě syn nikdy neposlechne?....proč mě nadřízení stále tyranizují?..... 

Pokud je pro Vás těžké otázku položit, napište mi o problému který Vás trápí a já otázku položím za Vás tak, abychom dostali informace, které Vás mohou posunout vpřed.


Jak na to?

pergeret@seznam.cz


Na můj email,zašlete text, ve kterém v krátkosti popíšete v čem máte problém, který chcete řešit a dotaz.

Na Váš email zadám odpovědět, tedy vše co zjistím Vám zašlu zpět na totožný email.

Do předmětu emailu napište číslo účtu ze kterého za službu zaplatíte.V případě zaslání dotazu zde z webu, uveďte číslo účtu ještě před Vaším textem.Důležité pro spárování platby a emailu.

Po připsání úhrady za službu, Vám do 3 pracovních dnů zašlu odpověď.